آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 18078 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش معاونت فرهنگی دانشجویی:

برگزاری اولین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی,علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی

اولین دوره انتخابات شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویی " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی " چهارشنبه31/3/96، ساعت 13:30 با حضور مدیر توسعه فناوری سلامت ، مدیر مرکز رشد فناوری و رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم بهزیستی و پشتیبانی معاونت فرهنگی – دانشجویی در سالن اجتماعات اساتید برگزار، و اعضای منتخب معرفی شدند.

دکتر " ابراهیم پیشیاره " مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه در ابتدای این برنامه ، ضمن تشکر از تمامی دانشجویان شرکت کننده در این انتخابات ، گفت: بحث فناوری سلامت ، از جمله موضوع های مهم مورد توجه ریاست دانشگاه است که با اعتقاد بر اینکه " فناوری سلامت دانشگاه وابسته به دانشجویان است " ، همواره بر گسترش حوزه فناوری از سوی دانشجویان تاکید دارند.

وی افزود: حضور مسئولان بخش فناوری دانشگاه در این انتخابات نیز نشان از اهمیت این حوزه و لزوم شکل گیری انجمن علمی دانشجویی در این بخش دارد.

دکتر پیشیاره از تمامی دانشجویان خواست تا همبستگی خود را در این حوزه بیشتر کنند ، چرا که هرچه در این زمینه رشد یابند و حس تعلق در افراد بالا رود، اعتبار بیشتری را کسب خواهند کرد.

******

 سپس ، هشت نامزد حاضر در این نشست که دانشجویان رشته های ارتز و پروتز و کاردرمانی بودند ، به معرفی و ارائه نقطه نظرهای خود پرداختند تا پیش از برگزاری انتخابات ، شرکت کنندگان با آنان بیشتر آشنا شوند.

 در ادامه ، دانشجویان رشته های مختلف که در این انتخابات شرکت کرده بودند با دریافت تعرفه های مربوطه ، نام  اعضای منتخب خود از میان نامزدها را برای مسئولیت اولین دوره شورای مرکزی انجمن " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی" ، به صندوق اخذ رای انداختند.

پس از شمارش آراء که در حضور دانشجویان شرکت کننده و نماینده مدیریت توسعه فناوری سلامت و نماینده ای از معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی انجام شد، اعضای اولین دوره شورای مرکزی انجمن " علمی فناوری دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی " معرفی شدند.

براساس نتایج شمارش آراء ، به ترتیب کسب بالاترین تعداد رای ، " احسان غلامی ، علی کریمی ، نیما مقیمی ، طاهره قریشی و مینا شمیرانی " به عنوان اعضای اصلی و  " داود معینی و فاطمه صادقی " اعضای علی البدل ، انتخاب شدند.


١٣:١٢ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    عدد : ١٠٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٢١٨خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهمعاونت آموزشمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت درماننقشه سایت دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation