آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 18082 | بازدیدکنندگان آنلاين : 4 
شنبه ٠٢ تير ١٣٩٧
 


  چاپ        ارسال به دوست

به گزارش معاونت فرهنگی دانشجویی:

کرسی آزاد اندیشی برگزار گردید

   کرسی آزاد اندیشی با موضوع «فضای مجازی، فرصت یا تهدید» به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی و با همکاری اداره تعالی فرهنگی ، در محوطه ساختمان غدیر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.

   " امیر انصاری " رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه در خصوص چگونگی برگزاری این برنامه ، گفت : پس از مصوبه شورای نظارت بر تشکل های اسلامی دانشگاه ، این کرسی آزاد اندیشی با حضور پر شور دانشجویان برگزار شد.

    وی افزود: دکتر " شاه قاسمی " مدرس علوم ارتباطات دانشگاه تهران به عنوان کارشناس این کرسی شرکت داشت که مباحثی را در ارتباط با " نقش رسانه های مجازی در بلوغ فکری و توجه به عامل تکنولوژی و محتوا در فضای مجازی و خدمتگزاری یا آسیب زا بودن آن " و همچنین " فعالیت شکارچیان آنلاین، زورگیری مجازی و افسردگی"  بیان کرد.

   وهمچنین شناخت صحیح فضای مجازی را از الزامات مهم استفاده از تکنولوژی روز دانست ، و تسهیل کننده ارتباطات، سرعت در انتقال اطلاعات، کاهش هزینه و زمان را از جمله نتایج طرح این مباحث ذکر کرد.

    بگفته وی ، تعدادی از دانشجویان و کارکنان نیز مطالبی در مورد ساخت اکانت از پروفایل شخصی افراد و باج گیری و تهدید های احتمالی و صورت گرفته ، مطرح کردند.

 


١٠:١٤ - يکشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٦    /    عدد : ١٠١٩٢    /    تعداد نمایش : ١٩٥خروج
دانشگاه علوم بهزیستی...تماس با دانشگاهمعاونت آموزشمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت درماننقشه سایت دانشگاه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation